Garaż z windą 3 poziomy

50.51 

Opis

Czasem kupowanie zabawek wydaje się być problematyczne. Nie wiemy, co wybrać, bo zazwyczaj dzieci wszystko już mają. Często głowimy się nad tym, co mogłoby się im spodobać. Jeżeli Twój maluch jest ogromnym fanem motoryzacji, to koniecznie musisz zapoznać się z  produkowanym przez firmę Wader 3-poziomowym garażem z windą.

Trójpoziomowy garaż z windą od firmy Wader – idealny prezent dla najmłodszych

Samochody to jedne z ulubionych zabawek naszych pociech. Nic dziwnego, ponieważ umożliwiają one wspaniałą, wspólną zabawę. Bycie „uczestnikiem” ruchu drogowego lub urządzanie wyścigów może pozytywnie wpływać na wyobraźnię i kreatywność. Z drugiej strony dzieciaki bywają często również ogromnymi fanami różnego rodzaju układanek. Czy wiesz, że połączenie obu tych zabaw może przynieść bardzo dużo korzyści? Przekonuje o tym firma Wader, która od wielu lat produkuje zabawki dla dzieci. Jedną z nich jest cieszący się ogromną popularnością garaż z windą. Co sprawia, że nieustannie zyskuje na popularności?

Zawdzięcza to przede wszystkim różnym elementom, dzięki którym można ułożyć konstrukcję. Jej składanie może stanowić osobną rozrywkę, ale można uczyć się wraz z dzieckiem kolorów (jeżeli jeszcze ich nie zna). Winda umożliwia przenoszenie samochodu na inne poziomy. Zapewni ona wiele godzin ciekawej zabawy, jak podkreśla producent. Kreatywne myślenie zostaje pobudzone i tylko od malucha zależy, w jaki sposób będzie się bawić.

Garaż 3 poziomy z widną – specyfikacja przedmiotu

Cena zestawu oscyluje około 50 złotych, więc jest niemalże na każdą kieszeń. Cały zestaw zawiera następujące elementy:

  • samochodziki Kid Cars,
  • system dróg zewnętrznych,
  • garaż do składania,
  • naklejki,
  • dekoracje (drzewka, krzaczki, znaki drogowe, barierki).

Wykonany jest z bezpiecznego tworzywa, które jest nieszkodliwe dla najmłodszych. Ponadto cechuje się ono dużą trwałością, aby garaż służył jeszcze przez wiele lat. Warto zapoznać się z opiniami klientów, które z łatwością można znaleźć w Internecie. Warto dodać, że zabawka pozytywnie wpływa na motorykę oraz koordynację.

Informacje dodatkowe

Waga 202 kg
Wymiary 59 × 15 × 395 cm