Garaż z windą 2 poziomy

39.38 

Opis

Nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Nie wiesz, co kupić na urodziny dla siostrzeńca? Koniecznie zapoznaj się z dwupoziomowym garażem z windą. Taka zabawka na pewno spodoba się każdemu małemu fanowi motoryzacji. Dzięki niej będzie on mógł stworzyć ogromną ilość scenariuszy zabawy.

Dwupoziomowy garaż z windą – świetny prezent dla dziecka

Dzieci uwielbiają układać klocki lub puzzle. Niektóre z nich chętnie jeżdżą małymi samochodzikami. Czy wiedziałaś, że można połączyć te dwie czynności? Jest to możliwe dzięki tej wyjątkowej zabawce. Różnokolorowe elementy, które można szybko i bez większych problemów złożyć, tworzą zabawkowy garaż z dwupoziomową windą. Producentem tego cuda jest firma Wader, która od lat sprawia, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech. Należący do niej sklep staje się coraz bardziej popularny.

Sam system dróg ma około 1,8 m, a całość waży ponad 1,5 kg. Dzięki tej zabawce dziecko będzie rozwijało swoją kreatywność i ciekawość. Dwupoziomowy garaż z windą to gwarancja świetnej zabawy i nauki. Kolorowe elementy wspomagają proces zapamiętywania nazw barw oraz rozwijają wyobraźnię, co sprawia, że świetnie nadaje się on dla najmłodszych. O dobrej jakości produktu świadczą liczne pozytywne opinie.

Dwupoziomowy garaż z windą – co znajdziesz w zestawie?

Cena zabawkowego garażu z windą nie należy do wysokich, ponieważ można go nabyć już za około 50 zł. Co znajdziesz w zestawie? Pudełko zawiera w sobie:

  • różnokolorowe elementy, które można ze sobą łączyć;
  • kilka sztuk samochodów;
  • windę transportującą;
  • instrukcję obsługi zabawki;
  • dekoracje, na przykład drzewa, krzaki i figurki.

Zabawka wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla każdego dziecka. Garaż z windą 2-poziomową można bardzo łatwo złożyć. To świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu. Pamiętajmy, że dzieci uczą się przez zabawę, która wzmacnia twórcze myślenie i kreatywność. Taki system jest wyjątkowo skuteczny i przynosi wiele radości. Może to być początek wielogodzinnej przygody!

Dodatkowe informacje

Waga 153 kg
Wymiary 59 × 15 × 395 cm