Garaż, serwis i myjnia samochodowa - zabawka dla dzieci

55.20 

Opis

Zabawka, jaką jest garaż-serwis z drogą marki Wader to prawdziwa gratka dla każdego malucha, który pasjonuje się motoryzacją i pojazdami. Każde dziecko zainteresowane samochodami z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Kolorowy zestaw wykonany z plastiku i posiada wiele elementów, które zaciekawią niejednego malca i zapewnią długie godziny błogiej zabawy. W komplecie znajdują się:

  • winda transportująca samochody na dowolny z trzech poziomów,
  • rampa,
  • myjnia samochodowa,
  • dystrybutor paliwa,
  • serwis samochodowy,
  • liczne dekoracje,
  • dwa autka,
  • aż 76 naklejek.

Montaż i wymiary

Montaż zabawkowego garażu jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu. Po złożeniu wszystkich elementów całość ma wysokość równą 36 centymetrów, a zewnętrzna trasa wjazdowa do garażu mierzy aż 3 metry! Tworzywo, z którego wykonana jest zabawka jest w pełni bezpieczne i odpowiednie dla dzieci. Warto dodać, że ten zestaw można łączyć z innymi propozycjami marki Wader takimi jak: Kid Cars 3D, Kid Cars, Kid Cars Sport i Friends on the Move.

Dla kogo przeznaczona jest zabawka?

Jest odpowiednia dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Pudełko, w które zapakowany jest garaż jest estetyczne i kolorowe, co sprawia, że idealnie pasuje, aby podarować je maluchowi.

Sprawdzi się jako idealny pomysł na kreatywną zabawę ze swoją pociechą. Złożone elementy znakomicie pobudzają i rozwijają wyobraźnię najmłodszych, a dodatkowo świetnie nadają się do odgrywania wielu różnych scenariuszy. Zabawka dobrze wspiera rozwój motoryczny dziecka, umiejętności manualne, a także uczy logicznego i kreatywnego myślenia.

Myjnia samochodowa – zabawka dla dzieci

Wyrazista kolorystyka motywuje, aby w prosty sposób nauczyć dziecka kolorów, a także bardziej złożonych rzeczy, jakimi są m.in. zasady ruchu drogowego, działanie stacji paliw, myjni samochodowej i tak dalej.

Cena i opinie

W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór zabawek, a garaż-serwis z drogą zachęca do zakupu dzięki swojej przystępnej cenie i świetnym opiniom. Jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą frajdę, a ta propozycja marki Wader przypadnie do gustu wszystkim małym amatorom motoryzacji!

Dodatkowe informacje

Waga 240 kg
Wymiary 59 × 15 × 395 cm