Friends on the Move trasa z mostem 4,5 m

45.45 

Opis

Oferowana przez nasz sklep trasa z mostem Friends On The Move 4,5 m marki Wader to kreatywna zabawka, która zapewnia ogromne pole do popisu wszystkim dzieciom, które uwielbiają eksperymentować i odkrywać nowe rzeczy. Zachwyca różnorodnymi, intensywnymi i atrakcyjnymi dla dziecięcych oczu barwami. Fioletowe, pomarańczowe, żółte, zielone i niebieskie elementy po złożeniu razem tworzą trasę pełną zakrętów, którą wyróżnia imponująca długość. Idealnie sprawdzi się jako tor wyścigowy dla samochodzików oraz zapewni długie godziny rozrywki pełnej emocji i zwrotów akcji. Warto podkreślić, że maluch może dowolnie modyfikować kształt całego toru, co sprawia, że produkt zdecydowanie nie znudzi się mu zbyt szybko. Zestaw zawiera także dwa autka potrzebne do wykorzystania potencjału tej zabawki oraz specjalne filary. Przy ich pomocy można uwzględnić w konstrukcji most, który uatrakcyjni całą rozgrywkę. Dziecko jest w stanie czerpać przyjemność z zabawy zarówno z przyjaciółmi i rodzeństwem, jak i rodzicami. Gdy podarujesz mu taki prezent, w każdej chwili będziecie mogli zorganizować domowe wyścigi!

Trasa dla samochodów 4,5 m z mostem Friends On The Move składa się z wielu dróg, które mogą dowolnie się krzyżować. Do kompletu dołączono także naklejki, które stanowią dodatkową atrakcję i nadają realizmu całej zabawie. Możesz śmiało zdecydować się na ten zakup, gdyż Wader – renomowany, odpowiedzialny za powstanie tego produktu producent – zadbał o to, by był on w pełni bezpieczny. Friends On The Move trasa z mostem 4,5 m została wykonana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Są trwałe i odporne na powstawanie uszkodzeń. Dzięki temu zabawka zachowa funkcjonalność i atrakcyjny wygląd przez bardzo długi czas – nawet wtedy, gdy zostanie poddana intensywnej eksploatacji.

Produkt jest dostępny w ładnym pudełku, w którym dokładnie ułożono poszczególne elementy. Świetnie nadaje się więc na podarunek. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci, które ukończyły już pierwszy rok życia.

 

Informacje dodatkowe

Waga 175 kg
Wymiary 59 × 15 × 395 cm