Friends on the Move garaż z trasą 4,3 m

45.45 

Opis

Friends on the Move garaż z trasą 4,3 m to kolejna odsłona serii „Friends On The Move” firmy Wader, która jest kierowana do najmłodszych fanów zabawek. Z różnokolorowych klocków można tworzyć rozmaite trasy. Najdłuższa osiąga nawet 4,3 m! Klocki mają także różne kształty, które pozwalają na tworzenie skrzyżowań i rond. Co więcej, dzięki specjalnym łączeniom Twoje dziecko nie musi demontować trasy, kiedy chce ją odłożyć, by następnie później wrócić do zabawy. Do zestawu dołączone są dwa autka, znaki drogowe oraz garaż. Dodatkowo w opakowaniu Twoje dziecko znajdzie naklejki, które z powodzeniem można umieścić na klockach.

Friends on the Move garaż z trasą 4,3 m to doskonała zabawka dla każdego dziecka, po którą sięgnąć może nawet roczny maluch. Również Ty możesz usiąść z dzieckiem i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i dobrą zabawą. Klocki do tworzenia tras mają różne kształty, co daje Twojemu dziecku wiele możliwości budowy, dzięki czemu staje się ono bardziej kreatywne. Po zbudowaniu ulic dziecko może zacząć poruszać się autkami w dowolny sposób oraz ustawiać znaki drogowe w wybrany przez siebie sposób. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś powoli uczył malucha zasad panujących na drodze oraz tego, jak powinien się na niej zachowywać.

Bawiąc się Friends on the Move z trasą 4,3 m, Twoja pociecha uczy się nie tylko kreatywności, ale także logicznego myślenia, percepcji wzrokowej i ruchowej, a także poznaje nazwy podstawowych kolorów. Klocki i inne elementy z zestawu, wyprodukowane zostały z bardzo trwałego plastiku, co sprawia, że Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się zabawką przez długi czas. Warto dodać, że zestaw zapakowany jest w piękne, kolorowe pudełko, które od razu przyciąga wzrok najmłodszych, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na prezent.

Komplet klocków cieszy się sporą popularnością wśród rodziców, którzy wystawiają wiele pozytywnych opinii. Do Friends on the move z trasą możecie dołączyć elementy z innych zestawów, dzięki czemu nikomu nie grozi nuda! Kupując zestaw w naszym sklepie, masz gwarancję najlepszej jakości i dobrej ceny.

 

Informacje dodatkowe

Waga 183 kg
Wymiary 59 × 15 × 395 cm