Domino edukacyjne Wader – Friends on the Move

7.45 

Opis

Pomimo iż od lat znamy grę Domino, która swymi korzeniami sięga, prawdopodobnie XII wieku, a jej pierwszą wersję znaleziono pośród przedmiotów w grobowcu egipskiego faraona, producenci zabawek z roku na rok zadziwiają wszystkich swoją kreatywnością. W ofercie znajdziemy coraz to nowsze, zmodyfikowane opcje tej starej gry, która w dalszym ciągu zachwyca dzieci i dorosłych. Na rynku ciągle pojawiają się nowe wersje domina, jedną z nich, dedykowaną dla najmłodszych graczy jest  FRIENDS ON THE MOVE – DOMINO EDUKACYJNE. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1. roku życia, czyli dla tych maluszków,  które najbardziej potrzebują dobrych zabawek edukacyjnych, które rozwijają ich kreatywność, spostrzegawczość i motorykę, bo to tak ważne gdy poznaje świat i uczy się nowych rzeczy.

Magiczna moc prostoty – domino edukacyjne

Prosta konstrukcja sprawia, że dziecko w trakcie zabawy pobudza zmysły dotyku i wzroku. Za niewielką cenę możesz wesprzeć rozwój umiejętności motorycznych i manualnych swojego dziecka. W trakcie zabawy maluszek poznaje kształty i kolory, ćwiczy pamięć i zdolność kojarzenia. Zabawka polega na dopasowaniu kształtów i łączeniu elementów w całość. Zaletą jest fakt, że wykonana jest z trwałych i nietoksycznych elementów, co będzie niezmiernie ważne szczególnie dla maluszków w fazie ząbkowania.

Domino edukacyjne Wader

Firma Wader, która wyprodukowała zabawkę, posiada wszelkie normy jakościowe, atesty jakości i bezpieczeństwa. Przestrzeganie tych norm sprawia, że akcesoria te są trwałe i pozbawione ostrych krawędzi. Domino edukacyjne Wader jest zatem całkowicie bezpieczne. Nie ma obawy, że mały element odczepi się od zabawki i wyląduje w buzi dziecka. Pomimo że model jest prostą konstrukcją, opinie na jego temat są bardzo pochlebne. Rodzice cenią właśnie takie zabawki jak domino edukacyjne Friends on The Move za prostotę i łatwość użycia. Wymiary opakowania: 17 cm x 21,5 cm x 3 cm będą pasować do każdej małej rączki, a brak niebezpiecznych elementów zapewni komfort przy zabawie dziecku, jak i rodzicom.

Informacje dodatkowe

Waga 016 kg
Wymiary 17 × 3 × 215 cm