Domino edukacyjne 64 el.

103.32 

Opis

Domino edukacyjne Wader, czyli pierwsza gra Twojego dziecka

Układanie domina zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale też przyczynia się do rozwoju zdolności manualnych dziecka. Dlatego jeśli chcesz w taki sposób wspomóc rozwój swojego malucha, postaw na sprawdzone produkty. Jednym z nich jest domino edukacyjne Wader, które sprawdzi się nawet w przypadku rocznego gracza.

Domino edukacyjne – 64 elementy do złożenia

Domino edukacyjne marki Wader to doskonała propozycja na pierwszą zabawkę, choć nie tylko. Jest to produkt przeznaczony zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek już od 1. roku życia. Składa się z 64 elementów o zaokrąglonych kształtach. Dzięki temu zabawa jest bezpieczna nawet dla najmłodszych uczestników gry. Każda część posiada wklęsły, a z drugiej strony wypukły kształt. Są to: kółko, krzyżyk, kwadrat i koniczynka. Gra polega na takim połączeniu elementów, aby tworzyły kwadrat. Tym, co zwraca szczególną uwagę, są żywe kolory poszczególnych części. Dzięki temu gra przyciąga wzrok malucha, ułatwia układanie i jest dopasowana do jego wieku. Może też, w przypadku nieco starszych dzieci, usprawnić naukę rozpoznawania kolorów. Co oczywiste, wszystkie elementy domina są wykonane z trwałych, bezpiecznych i nietoksycznych materiałów. Ich przechowywanie w jednym miejscu umożliwia duże pudełko.

Rozwój poprzez zabawę

Dobra i bezpieczna zabawa to nie jedyne korzyści, jakie da Ci wybór domina edukacyjnego od firmy Wader. Układanie poszczególnych elementów wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Rozwija też zdolności kojarzenia, uczy rozpoznawać podstawowe kształty oraz rozwija małą motorykę. Z tego powodu to doskonały pomysł na prezent, który sprawdzi się nawet wtedy, gdy w domu jest kilkoro maluchów. Dodatkowym atutem domina jest jego przystępna cena oraz pozytywne opinie na temat wyrobów tej marki. Wader to uznany producent zabawek dla najmłodszych. Sklep prowadzi sprzedaż internetową, więc wybrany produkt można zamówić bezpośrednio na wskazany adres. To też wygodny sposób na zakupy, gdy opieka nad swoją pociechą utrudnia zakupy w sklepie stacjonarnym.

Informacje dodatkowe

Waga 267 kg
Wymiary 4000 × 3500 × 2300 cm