Domek z dachem kopertowym

307.56 

Opis

Domek z kopertowym dachem DL 3010

Domek z trzema oknami, wejściem oraz dachem kopertowym z kominem i małymi okienkami. Zabawkowy domek to marzenie niejednego dziecka –  dzieci bawią się w nim „w dom”, mogą urządzać jego wnętrze, przynosić do niego skarby i zapraszać kolegów do wspólnej zabawy. Kolorowy domek zapewni dzieciom mnóstwo bezpiecznej i kreatywnej zabawy, a jego atrakcyjny wygląd zachęca do odgrywania przeróżnych scenek. Rozbudza dziecięcą wyobraźnię, dając wiele możliwości aranżacji zabaw i gier, zarówno indywidualnych, jak i z rówieśnikami.  Doskonały do zabaw na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wykonany z dbałością o detale: posiada okna, spadzisty dach z okienkami, komin i zamykane drzwiczki.

Cechy zabawki:
Odpowiedni dla dzieci powyżej 3 lat.
Całość wykonana z bardzo grubego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa.
Wymiar domku: 132 x 158 x 104 
Domek jest łatwy w montażu i do utrzymania w czystości. 
Gładkie krawędzie i bezpieczne dla dzieci elementy konstrukcyjne.

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Żywe kolory, ciekawe kształty i nieskończone możliwości zabaw, jakie daje domek pobudzają wyobraźnię i zachęcają do kreatywności. Odgrywanie scenek w domku rozwija wyobraźnię, uczy kreatywnego podejścia do problemów i szukania rozwiązań.
 

odpowiedni dla dzieci powyżej 3 latcałość wykonana z bardzo grubego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywawymiar domku: 132 x 158 x 104 domek jest łatwy w montażu i do utrzymania w czystościgładkie krawędzie i bezpieczne dla dzieci elementy konstrukcyjne

Dodatkowe informacje

Waga 1084 kg