Domek z dachem kopertowym

307.56 

Opis

Jako dziecko pewnie niejednokrotnie marzyłeś o zabawie we własnym domku. Teraz jest to możliwe dzięki firmie Wader. Twoje dziecko może zaprosić Cię do wspólnej zabawy, która sprawi, że znów przeniesiesz się do krainy dziecięcych snów.

Domek z dachem kopertowym – idealny dla Twojego dziecka

Domek posiadający małe okna, drzwiczki, kopertowy dach, na którym znajduje się komin oraz dodatkowe elementy dekoracyjne, a to wszystko w pięknych, żywych kolorach, pobudzających dziecięcą wyobraźnię – czy nie brzmi to znakomicie? Dzieci mogą urządzić jego wnętrze w dowolny, wymyślony przez nie sposób, dzięki czemu będą miały przestrzeń do rozwijania kreatywności, a także będą mogły bawić się tam z kolegami i koleżankami. Domek świetnie nadaje się do zabawy na zewnątrz – w ciepłe, słoneczne dni, ale też wewnątrz, kiedy pogoda nie rozpieszcza przyjazną aurą. Całość waży około 1 kg, co w znacznym stopniu ułatwia zmianę lokalizacji. Wykonanie z odpornego tworzywa pozwala na łatwe utrzymanie w czystości – konstrukcja przetrwa nawet najbardziej szalone dziecięce zabawy!

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Plastikowy domek dla dzieci z dachem kopertowym jest miejscem, gdzie Twoje dzieci będą bezpiecznie spędzać czas, a Ty będziesz mógł być spokojny, że nie stanie im się krzywda – dzięki gładkim krawędziom nie dojdzie do przypadkowych zadrapań czy skaleczeń. Nie ma tam również żadnych wystających, kanciastych elementów, przez które dzieci mogłyby doznać urazu. Dodatkowo domek ten, dostępny w sklepie online, posiada pozytywne opinie użytkowników, a dzięki przystępnej cenie cieszy się dużą popularnością!

Cudowne miejsce zabaw

Marka Wader zapewni Twoim dzieciom znakomicie spędzony czas i piękne wspomnienia na przyszłe lata. Dzieci będą zachwycone intensywnymi barwami pobudzającymi wyobraźnię do wymyślania coraz to nowych gier i zabaw, do których Twoje dziecko będzie mogło zaprosić kolegów. Wymiary domku to 132 x 158 x 104 – jest to więc idealna przestrzeń dla młodych odkrywców! Produkt jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 r.ż., dzięki czemu już najmłodsi będą mogli korzystać ze świetnej zabawy, jaką oferuje ta zabawka!

Informacje dodatkowe

Waga 1084 kg