Domek z dachem dwuspadowym

309.76 

Opis

Domek z dwuspadowym dachem DL 3012

Domek do zabawy to marzenie niejednego dziecka –  dzieci bawią się w nim „w dom”, mogą urządzać jego wnętrze, przynosić do niego skarby i zapraszać kolegów do wspólnej zabawy. Kolorowy domek zapewni dzieciom mnóstwo bezpiecznej i kreatywnej zabawy, a jego atrakcyjny wygląd zachęca do odgrywania przeróżnych scenek. Rozbudza dziecięcą wyobraźnię, dając wiele możliwości aranżacji zabaw i gier, zarówno indywidualnych, jak i z rówieśnikami.  Doskonały do zabaw na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wykonany z dbałością o detale: posiada okna, spadzisty dach i zamykane drzwiczki.

Cechy zabawki:
Przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Całość wykonana z bardzo grubego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa.
Wymiar domku: 132 x 104 x 104 cm
wymiar opakowania: 93 x 101 x 18,5 cm
Domek jest łatwy w montażu i do utrzymania w czystości. 
Gładkie krawędzie i bezpieczne dla dzieci elementy konstrukcyjne.

Korzyści rozwojowe dla dziecka:

Żywe kolory, ciekawy kształt i nieskończone możliwości zabaw, jakie daje domek pobudzają wyobraźnię i zachęcają do kreatywności. Odgrywanie scenek w domku rozwija wyobraźnię, uczy kreatywnego podejścia do problemów i szukania rozwiązań.
 

przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.całość wykonana z bardzo grubego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa.wymiar domku: 132 x 104 x 104 cmwymiar opakowania: 93 x 101 x 18,5 cmdomek jest łatwy w montażu i do utrzymania w czystości. gładkie krawędzie i bezpieczne dla dzieci elementy konstrukcyjne.

Dodatkowe informacje

Waga 1144 kg