Domek z dachem dwuspadowym

309.76 

Opis

Zabawka jest wspaniałym rozwiązaniem na prezent, który z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Domek wyróżnia się nie tylko niezwykłą trwałością i solidnym wykonaniem, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło w nim bezpiecznie spędzać czas, ale także estetycznym designem. Za pomocą intensywnych barw sprawia, że żaden maluch nie przejdzie obok zabawki obojętnie. Żywa kolorystyka pobudzi dziecko do działania i zapewni mu niezapomniane chwile podczas zabawy. Co więcej, znajdujący się w naszym asortymencie domek plastikowy do ogrodu dla dzieci może stanowić zarówno świetne miejsce do zabawy, jak i odpoczynku. Wystarczy, że przygotujesz jego wnętrze, dodając do niego poduszki oraz koce, a dziecko będzie mogło się w nim odprężyć i spędzić cudowne chwile.

Niesamowity domek do ogrodu – plastikowy

Budowla stanowi funkcjonalne rozwiązanie, które pomoże Twojemu dziecko prawidłowo się rozwijać. Dzięki zabawie w dom maluch uczy się podstawowych czynności związanych z funkcjonowaniem w życiu codziennym. Dziecko obserwując rodziców, powtarza po nich czynności, które stają się dla niego naturalne. Dlatego oferowany przez nas produkt jest dobrym sposobem na kształtowanie małego człowieka od najmłodszych lat. Ponadto domek dla dzieci do ogrodu stanowi wspaniałą formę spędzania przez dziecko czasu, która pozytywnie wpłynie na jego wyobraźnię. 

Domek dla dzieci do ogrodu plastikowy – sklep

Domek dla dzieci znajdujący się wśród produktów naszego sklepu pochodzi od renomowanego producenta, który zadbał, aby zabawka była w pełni bezpieczna dla malucha. Ponadto produkt charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją, która jest odporna na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Jeśli podczas robienia zakupów zrodzą się w Twojej głowie pytania, warto się z nami skontaktować. Będziemy mogli na nie odpowiedzieć i doradzić Ci w podjęciu najlepszej, dopasowanej do potrzeb Twojego dziecka decyzji. 

Domek plastikowy do ogrodu dla dzieci

Domek plastikowy do ogrodu dla dzieci wyróżnia się korzystną ceną, która ma swój udział w treściach dobrych opinii pozostawianych przez rodziców. Każdego dnia staramy się, aby zapewnić odpowiednie, atrakcyjne ceny, które będą spełniały Twoje wymagania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci na wyborze dobrej jakości zabawki. Dlatego u nas znajdziesz akcesoria w konkurencyjnych cenach, które nie nadwyrężą Twojego budżetu, a wywołają uśmiech na twarzy Twojego dziecka i ogrom szczęścia z powodu nowej zabawki.

Cechy produktu:

  • Waga: 1144 kg

Dodatkowe informacje

Waga 1144 kg