Dinner Time zestaw obiadowy

18.40 

Opis

Zabawkowy zestaw obiadowy Wader – sklep internetowy

Zestaw obiadowy Party World składa się z fioletowej tacy z uchwytem i fantazyjnym wzorem, 2 różowych talerzyków, 2 błękitnych miseczek, 2 żółtych miseczek, rondelka z przykrywką i rączką i 2 łopatek. Zabawkowy zestaw obiadowy Wader świetnie sprawdzi się podczas zabawy oraz przyjęć przygotowywanych przez maluszka. Spełni on swoją funkcję również w czasie zabawy w dom, restaurację oraz kawiarnię.

Dinner Time zestaw obiadowy nie tylko bawi, pobudza wyobraźnię i kreatywność. Ponadto rozwija umiejętności motoryczne i manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki temu niezwykłemu kompletowi maluch może odgrywać różne scenki i bawić się z przyjaciółmi. Wspólne przyrządzanie dań i organizowanie przyjęć nauczy dziecko działania w grupie, współpracy, dzielenia się, a także podejmowania różnorodnych decyzji. Dzięki zabawkowemu zestawowi obiadowemu marki Wader maluch może poznać różne kolory, nazwy poszczególnych naczyń i sztućców oraz podstawowych czynności wykonywanych w kuchni. Ponadto podczas zabawy dziecko ma szansę dowiedzieć się, jak należy zachowywać się przy stole.

Wszystkie elementy zestawu obiadowego Party World są wykonane z bezpiecznych, certyfikowanych i trwałych materiałów, zgodnych z normami unijnymi. Dzięki temu mogą być używane przez najmłodszych. Ponadto nadają się one do kontaktu z żywnością. Elementy zabawkowego zestawu obiadowego marki Wader można myć w zmywarce i używać w mikrofali.

Dinner Time zestaw obiadowy – opinie klientów

W naszym sklepie internetowym kupisz oryginalny zestaw obiadowy Party World. Cena tego kompletu jest bardzo atrakcyjna, a opinie o nim są wyjątkowo pozytywne. Produkt jest odpowiedni dla dzieci od pierwszego roku życia. Maluszek może się nim bawić samodzielnie lub z przyjaciółmi bądź rodziną. Zestaw zachwyca kolorami, wzorami i ogólną estetyką. Zatem, jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku radość, nie czekaj, już dziś zamów komplet Dinner Time marki Wader. Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami na temat tego zestawu.

Informacje dodatkowe

Waga 030 kg
Wymiary 28 × 28 × 10 cm