Color Cars ładowarka

17.20 

Opis

Ładowarka zabawkowa Color Cars to idealny prezent dla każdego małego miłośnika pojazdów!

Ładowarka zabawkowa Color Cars została wyprodukowana przez znaną i cenioną na rynku markę Wader. Produkt jest wyposażony w ruchomą łyżkę, którą steruje się przy pomocy specjalnej, żółtej dźwigni. Posiada także skrętny tył, ułatwiający sterowanie i zwiększający komfort zabawy. Cały pojazd jest kolorowy, dlatego będzie przyciągać uwagę dziecka i zachęcać do zabawy. Budowa tego modelu odzwierciedla konstrukcję prawdziwej maszyny budowlanej.

Produkt został wykonany z wytrzymałego i jednocześnie lekkiego tworzywa sztucznego, które jest odporne na czynniki atmosferyczne i bezpieczne w użytku. Ponadto zostało wytworzone zgodnie z unijnymi normami. Zabawka może być używana zarówno przez jedno dziecko, ale też w ramach aktywności grupowych. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i na podwórku czy placu zabaw. Kolejnym atutem produktu jest jego stosunkowo duży rozmiar. Ładowarka zabawkowa Color Cars jest przeznaczona dla maluchów od pierwszego roku życia.

Zabawa z ładowarką zabawkową Color Cars bardzo dobrze wpływa na sprawność manualną, ale też inteligencję oraz wyobraźnię, a także kreatywność. Z tego powodu produkt nie tylko bawi, ale również rozwija.

Wader to polska marka, która obecnie jest jedną z największych na rynku. Istnieje od 1990 roku, cały czas powiększając swoją ofertę. Zabawki tego producenta bawiły i uczyły już wiele pokoleń! Produkty te firmy zdobywają bardzo dobre opinie ekspertów, jak i rodziców oraz opiekunów.

Mimo swojej wysokiej jakości, cena ładowarki zabawkowej Color Cars od Wader jest zaskakująco niska. Jeśli chcesz, znajdziesz w naszej ofercie wiele więcej produktów tego przedsiębiorstwa, jak i innych firm. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszym sklepie odpowiedni prezent dla swojego dziecka!

Materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne

Sugerowany wiek: 1+ r. ż.

Wymiary: 36 x 15 x 16 cm

Waga: 0,39 kg

Dodatkowe informacje

Waga 039 kg
Wymiary 36 × 15 × 16 cm