Color Cars auta terenowe

22.91 

Opis

Auta terenowe Color Cars – sklep internetowy

Terenowe samochody zabawkowe Color Cars zachwycą każdego małego miłośnika motoryzacji. Oferujemy dwa modele różniące się między sobą budową i kolorystyką. Oba charakteryzują się nowoczesnym i realistycznym wyglądem, pobudzającym wyobraźnię dziecka. Dzięki nim maluch może przenieść się na safari, do lasu oraz w góry i podróżować swoim autem terenowym Color Cars. Ta niezwykła zabawa pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności motorycznych i manualnych oraz kreatywność. Samochodami Wader maluch może bawić się samodzielnie lub z przyjaciółmi. Malcy mogą wspólnie zorganizować wyścigi lub wyprawę. Zabawa z rówieśnikami nauczy malucha negocjacji i działania w grupie. Ponadto korzystnie wpłynie na rozwój komunikacji u dziecka.

Terenowe samochody zabawkowe Color Cars z trwałych i w pełni bezpiecznych materiałów, niezawierających żadnych toksycznych substancji. Produkty te są odporne na różnorodne warunki atmosferyczne, dzięki czemu maluch może się nimi bawić zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Samochody zabawkowe Color Cars – cena

Auta terenowe Color Cars kupisz w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że trudno będzie znaleźć lepszą ofertę. Zatem, jeśli nie chcesz przepłacać, złóż zamówienie na naszej stronie.

Samochody zabawkowe Color Cars doskonale sprawdzą się jako prezent dla malucha. Możesz podarować je malcowi na urodziny, imieniny lub bez okazji. Z pewnością sprawią mu one mnóstwo radości i rozbudzą pasję do motoryzacji.

Auta terenowe Color Cars – opinie klientów

Samochody zabawkowe Color Cars marki Wader cieszą się dużą popularnością. Klienci często wspominają, iż są one ulubioną zabawkami ich pociech. Autka są chwalone za trwałość, jakość wykonania oraz fakt, iż pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Terenowe samochody zabawkowe Color Cars są kupowane nie tylko przez osoby prywatne, ale również placówki oświaty, takie jak szkoły i przedszkola. Maluchy uwielbiają się nimi bawić zarówno samodzielnie, jak i w grupie.

Dodatkowe informacje

Waga 077 kg
Wymiary 38 × 19 × 20 cm