Zestaw kawowy dla dzieci – Wader

16.10 

Opis

Coffee Time zestaw kawowy dla dzieci

Fascynacja kuchnią pojawia się wśród dzieci już od najmłodszych lat. Nie ma w tym nic dziwnego – to, jak powstają różnego rodzaju potrawy czy napoje jest interesujące i ciekawe. Właśnie dlatego wiele firm postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom małych szefów kuchni i przygotować dla nich wyjątkowe produkty, które zapewnią im świetną zabawę, a jednocześnie będzie można z nich skorzystać w praktyce. Jednym z nich jest dostępny na tej podstronie naszego sklepu zestaw kawowy Coffee Time, dzięki któremu nasze pociechy będą mogły bawić się w kawiarnię, a jednocześnie gdy zajdzie taka potrzeba, to naczynia w nich zawarte można wykorzystać do serwowania im pysznych napojów.

Zestaw kawowy do zabawy Wader

Prezentowany tutaj zabawkowy zestaw kawowy dla dzieci w dowolnej chwili może zacząć pełnić rolę pełnoprawnych naczyń. Wszystko dzięki materiałowi, z którego jego elementy zostały wykonane. Naczynia z zestawu, czyli taca z uchwytem, dzbanek z pokrywką, trzy filiżanki, trzy łyżeczki i trzy talerzyki są całkowicie bezinwazyjne w kontakcie z żywnością, a ponadto można używać ich w mikrofali i myć w zmywarce, co jest dodatkowym atutem.

Taki zestaw daje doskonałe możliwości do zabawy w pojedynkę, w grupie lub z rodziną. Dzięki temu zabawka ta może pomóc w rozwoju umiejętności społecznych i w zintegrowaniu się z rówieśnikami. Ponadto zabawy tego typu pobudzają wyobraźnię oraz poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę i umiejętności manualne.

Kup już teraz ten wyjątkowy zabawkowy zestaw kawowy w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie i spraw swojemu dziecku masę radości, i dobrej zabawy. To doskonała opcja na prezent, lub element większego zestawu kuchennego dla pociechy.

Zestaw kawowy dla dzieci – skład

  • 3 talerzyki
  • 3 filiżanki
  • 3 łyżeczki
  • Dzbanek z pokrywką
  • Taca z uchwytami

(Łącznie 11 elementów)

Zestaw kawowy do zabawy Wader jest zalecany dla dzieci w wieku +1. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.

Informacje dodatkowe

Waga 028 kg
Wymiary 28 × 28 × 9 cm