Coffee Time zestaw kawowy duży

23.46 

Opis

Coffee Time zestaw kawowy duży

Duży zabawkowy zestaw kawowy Coffee Time to kultowa zabawka, która podbije serce każdego dziecka. Niezastąpiony serwis do kawy z serii Party World składa się z 21 elementów, w tym: z tacy z uchwytem, 6 talerzyków, 6 filiżanek, dzbanka, cukierniczki z pokrywką i 6 łyżeczek. Dzięki zestawowi Coffee Time Twoje dziecko będzie mogło samodzielnie zorganizować przyjęcie dla przyjaciół lub członków rodziny lub w ramach zabawy przygotować kawę dla lalek – to doskonały sposób, aby maluch spędził czas, nawiązując relacje towarzyskie, co jest bardzo istotne w przypadku małych dzieci. Wspólne przygotowywanie kawy czy posiłków nauczy je współpracy i budowania więzi między rówieśnikami.

Coffee Time – zestaw kawowy duży dla Twojego dziecka

Duży zabawkowy zestaw kawowy Coffee Time to doskonała zabawka dla dzieci w różnym wieku – serwis do przygotowywania kawy pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie, rozwija zdolności manualne i motoryczne, a także koordynację wzrokowo-ruchową. Zestaw kawowy wykonany jest z certyfikowanych, trwałych i bezpiecznych elementów, które mogą mieć kontakt z żywnością. Co więcej, można ich używać w mikrofalówce i myć je w zmywarce. Coffee Time zestaw kawowy duży odpowiedni jest dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Duży zabawkowy zestaw kawowy Coffee Time – dla kogo?

Wykonany z najlepszej jakości materiałów serwis kawowy Coffee Time dla dzieci doskonale sprawdzi się jako zabawka dla najmłodszych, ale również dla starszych dzieci. Dodatkowo mogą one nauczyć się podstaw przygotowywania ciepłych napojów, co ułatwiają odpowiednio zaprojektowane, przypominające prawdziwe naczynia, elementy zestawu kawowego. Dziecko może bawić się w pojedynkę, z innymi dziećmi, rodzeństwem lub rodzicami. Duży zabawkowy zestaw kawowy Coffee Time wspiera umiejętności społeczne oraz integrację, o czym świadczą liczne opinie. W naszym sklepie internetowym serwis kawowy dostępny jest w atrakcyjnej cenie – spraw radość swojemu maluchowi i wspólnie z nim zorganizuj przyjęcie z kawą w roli głównej!

 

Dodatkowe informacje

Waga 040 kg
Wymiary 28 × 28 × 9 cm