City Truck z naczepą z kompletem do piasku

36.43 

Opis

City Truck to ciężarówka zabawkowa z naczepą oraz kompletem akcesoriów do piasku, umożliwiająca również zabawę w wodzie. Produkt wyprodukowany został w całości na terenie Polski z bezpiecznych, nietoksycznych i co najważniejsze, wytrzymałych materiałów. Komplet zabawek cechuje się ciepłymi, typowo letnimi barwami, zachęcając do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Na jego atrakcyjność wpływa również grafika wykonana metodą IML, która gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Podsumowując, jest to jeden z najlepszych produktów tego typu w tak dobrej cenie!

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również zabawki, które idealnie rozbudują wybrany komplet o kolorową taczkę, konewkę, foremki innego kształtu niż te zawarte w zestawie albo wiaderka z różnymi znanymi postaciami (np. z Kubusia Puchatka, Krainy Lodu czy Toy Story). Wszystkie te akcesoria także dostępne są w bardzo przystępnych cenach i cieszą się pozytywnymi opiniami naszych klientów.

Idealna zabawka dla dzieci – zestaw City Truck

Zestaw City Truck z naczepą z kompletem do piasku składa się z:

  • ciężarówki z odpinaną naczepą (o całkowitej długości 68 cm),
  • grabek,
  • łopatki,
  • foremek (4 sztuki),
  • młynka.

Kto się może bawić zestawem City Truck ?

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci już od 1. roku życia. Może stać się doskonałym prezentem dla chłopczyka i dziewczynki. City Truck nadaje się zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i również w większej grupie. Mogą do niej dołączyć również dorośli!

Cały zestaw wspomaga rozwój i kreatywne myślenie dziecka. Dzięki letnim, wyrazistym barwom, zachęca do nauki kolorów, nazw części ciężarówki oraz kształtów foremek. Zestaw zabawek do piasku jest idealnym pretekstem do poznawania nowych znajomych oraz ćwiczenia współpracy z innym dziećmi. Dodatkowo wspólna zabawa motywuje do poprawy sprawności ruchowej i koordynacji. Bez obaw można zabrać cały zestaw na podwórko, plac zabaw czy nad morze. Zabawkowa ciężarówka z naczepą idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i nad wodą. A okresie zimowym zamiast prawdziwego piasku możesz użyć piasku kinetycznego, a nawet śniegu!

Jeżeli kupiłeś City Truck – ciężarówkę z naczepą z kompletem do piasku, pozostaw opinię o produkcie i przebiegu zakupu w naszym sklepie – aby przyszli kupujący mieli pewność, że jest to jeden z najlepszych tego typu produktów w tej cenie i nie warto zwlekać z jego zamówieniem.

Dodatkowe informacje

Waga 137 kg
Wymiary 68 × 19 × 21 cm