City Truck ciężarówka

35.24 

Opis

Dzieci uwielbiają zabawy, w których mogą naśladować dorosłych lub ogrywać sceny zaobserwowane w ich otoczeniu. Dzięki nim rozwijają swoje umiejętności interpersonalne oraz pobudzają wyobraźnię. Dużą przyjemność sprawia im także zabawa pojazdami, a jednym z nich może być ciężarówka, którą wykorzystamy w domu lub zabierzemy ze sobą do piaskownicy.

Ciężarówka city truck – pojazd kochany przez maluchy

Ciężarówka zabawkowa jest uwielbianym pojazdem przez wiele dzieci. Dzięki niej Twoja pociecha może transportować niezwykłe ładunki maszyną, która wygląda jak prawdziwa! Wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji tego pojazdu sprawiają, że jest on solidny i wytrzymały, dzięki czemu poradzi sobie z przewozem nawet ciężkich, kamiennych ładunków. Odporna na czynniki atmosferyczne ciężarówka dla dzieci doskonale nadaje się do zabaw w plenerze, np. w osiedlowej piaskownicy, w ogrodzie albo na plaży. Nie odkształci się, ani nie odbarwi pod wpływem promieni słonecznych lub deszczu. Z przodu pojazd posiada specjalny otwór, do którego można przywiązać sznurek. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło ciągnąć go za sobą i pokonywać kolejne przeszkody. Zabawka dodatkowo wyposażona jest w ruchomą drabinę, dzięki której zabawa staje się jeszcze bardziej urozmaicona i ciekawsza. Tego typu pojazdy, z których pomocą można odgrywać różne role, korzystnie wpływają na rozwijanie umiejętności społecznych, ale także wspierają kreatywność oraz pobudzają wyobraźnie. Z ciężarówką city truck można konstruować niepowtarzalne budowle z piasku i przewozić potrzebne do tego materiały. Dodatkowo taki pojazd zachęca do zabaw na świeżym powietrzu, co wspaniale wpływa na rozwój dziecka.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla dziecka lubiącego dobrą zabawę i cenisz sobie wysoką jakość wykonania oraz ładny wygląd zabawki, ciężarówka city truck będzie idealnym wyborem. Nasz sklep istnieje od ponad 10 lat na rynku. Szybka dostawa, profesjonalizm i przystępna cena to nasze cechy szczególne. Świadczą o tym pozytywne opinie naszych klientów.

Informacje dodatkowe

Waga 137 kg
Wymiary 52 × 195 × 255 cm