Bujak potrójny różowy

49.96 

Opis

W naszym sklepie prezentujemy bujak potrójny. Różowy produkt posiada proste wzornictwo i jest doceniany za bardzo dobre wykonanie. Nie wyróżnia się wyglądem, jednak zapewnia masę zabawy. Zabawka może być używana przez jedno dziecko, dwójkę, a nawet trójkę maluchów. Bujak trzyosobowy stanowi odpowiednią propozycję do domu bądź przedszkola. Dedykuje się go pociechom w wieku od 3 lat. Cechuje się odpowiednim rozmiarem, a ponadto wykonano go z wysokiej klasy materiałów, charakteryzujących się odpornością na czynniki zewnętrzne, jak wilgoć, długotrwałe wystawienie na światło słoneczne lub inne, które mogłyby uszkodzić mniej solidną zabawkę. Dzięki temu bujak potrójny może z powodzeniem być używany w domu, ogrodzie czy na placu zabaw, dając malcom masę frajdy podczas przebywania na świeżym powietrzu. Ponadto cena akcesorium jest zaskakująco niska jak na tak wysoką jakość. 

Zabawa z bujakiem potrójnym powinna nie tylko dawać radość, ale przede wszystkim cechować się bezpieczeństwem. Produkt otrzymuje dobre opinie w tym zakresie, ponieważ został wykonany z solidnych materiałów, nie ma ostrych elementów oraz wyposażono go w wygodne uchwyty, które usprawnią bujanie. Podnóżki posiadają antypoślizgową powłokę.

Bujak trzyosobowy – sklep internetowy

Dostępny w naszej ofercie bujak trzyosobowy jest produktem uniwersalnym, który zapewni świetną zabawę każdemu dziecku. Korzystanie z zabawki jest bardzo proste i komfortowe, a ponadto – o ile maluch bawi się z rówieśnikami – uczy współpracy oraz budowania relacji. Bujanie pozytywnie wpływa na wyobraźnię, a dodatkowo uspokaja najmłodszych, to dlatego ruch ten jest wykonywany przy uspokajaniu płaczącego niemowlęcia.

Dlaczego dzieci tak lubią bujanie? Przypomina im to poczucie bezpieczeństwa z czasu, kiedy znajdowały się w organizmie mamy, która poruszając się, wprowadzała malucha w bujanie. To dlatego dzieci tak chętnie korzystają z bujaków pokroju produktu prezentowanego na tej stronie, ale też koników, huśtawek oraz innych podobnych akcesoriów.

Cechy produktu:

  • materiał: tworzywo sztuczne
  • wymiary: 36 x 102,5 x 43 cm
  • kolor: różowy
  • sugerowany wiek: od 3 roku życia
  • dodatkowe informacje: antypoślizgowe podnóżki oraz wygodne uchwyty

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości zabawki, które sprawdzą się zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych dzieci. Wszystkie spełniają wysokie standardy jakości oraz cechują się konkurencyjną ceną. Zapraszamy do zakupów.

Dodatkowe informacje

Wymiary 102 × 43 × 36 cm