Bujak potrójny różowy

49.96 

Opis

Bujanie się to ulubiona aktywność maluchów. Potrójny bujak to wspólna zabawa dla 1, 2 a nawet 3 dzieci jednocześnie. Beztroską i bezpieczną zabawę umożliwiają opływowe kształty, wysokie oparcie i wygodne do trzymania uchwyty. Optymalne rozmiary sprawiają, że jest idealny do postawienia zarówno w domu, jak i ogrodzie. Bujak został wykonany z bezpiecznego tworzywa wysokiej jakości, odpornego na warunki atmosferyczne i łatwego do utrzymania w czystości.

Cechy zabawki:
Odpowiedni dla dzieci od 3 lat.
Wymiary: 36×102,5×43 cm
Łatwe chwytaki i antypoślizgowe podnóżki zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas zabawy.
Dostępne kolory: różowy

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Bujak podczas wspólnej zabawy trójki dzieci uczy współpracy i wspomaga budowanie relacji. Żywe kolory, konstrukcja umożliwiająca płynne ruchy, sympatyczny kształt oddziałujący na wyobraźnię. Bujaczki działają kojąco oraz uspokajająco, a płynny ruch w przód i tył wspomaga wyciszenie.

Cechy zabawki:Odpowiedni dla dzieci od 3 lat.Wymiary: 36×102,5×43 cmŁatwe chwytaki i antypoślizgowe podnóżki zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas zabawy.Dostępne kolory: różowyKorzyści rozwojowe dla dziecka:Bujak podczas wspólnej zabawy trójki dzieci uczy współpracy i wspomaga budowanie relacji. Żywe kolory, konstrukcja umożliwiająca płynne ruchy, sympatyczny kształt oddziałujący na wyobraźnię. Bujaczki działają kojąco oraz uspokajająco, a płynny ruch w przód i tył wspomaga wyciszenie.

Dodatkowe informacje

Wymiary 102 × 43 × 36 cm