Bujak pojedyńczy

45.63 

Opis

Praktyczny bujaczek w postaci sympatycznego stworka o ciekawym kształcie i radosnej kolorystyce. Bujanie to uwielbiana przez dzieci czynność po ukończeniu 12 miesięcy, będąca najbardziej naturalną i zgodną z etapem rozwoju zabawą. Bezpieczna i praktyczna zabawka zapewnia wesołe chwile, a dodatkowo wspiera rozwój dziecka, gwarantując komfort i bezpieczeństwo.

Zabawka inspirowana znanymi od zawsze bujaczkami, została wzbogacona o bezpieczną i funkcjonalną formę. Wysokiej jakości produkt, wykonany z solidnego i wytrzymałego tworzywa. Praktyczny, łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu higieny.

Bujak posiada rączki, dzięki którym dziecko bezpiecznie może trzymać się podczas bujania. Odpowiedni projekt i zastosowane materiały z atestem zapewniają bezpieczną zabawę.

Cechy zabawki:

Odpowiedni dla dzieci od 12 miesiąca życia

Wymiary: 43,0 x 80,5 x 43,0 cm

Waga: 1,5 kg

Korzyści rozwojowe dla dziecka:

Żywe kolory, anatomiczna konstrukcja umożliwiająca płynne ruchy, sympatyczny kształt oddziałujący na wyobraźnię. Bujaczki działają kojąco oraz uspokajająco, a płynny ruch w przód i tył wspomaga wyciszenie – warto posadzić dziecko w bujaczku przed snem – to idealna zabawa na zakończenie dnia, po której przyjdzie spokojny sen.

bezpieczna i praktyczna zabawkawysokiej jakości produkt, wykonany z solidnego i wytrzymałego tworzywałatwy w czyszczeniu i utrzymaniu higienyposiada rączki, dzięki którym dziecko bezpiecznie może trzymać się podczas bujaniazabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 1 roku życia

Informacje dodatkowe

Wymiary 43 × 425 × 79 cm