Biurko

70.38 

Opis

Biurko plastikowe

Biurko zabawkowe w żywych i wesołych kolorach to idealne akcesorium dla każdego dziecka, które lubi odkrywać świat. Produkt dostępny w naszym sklepie został wyposażony w wygodny podnóżek, który ułatwia dziecku przyjęcie odpowiedniej pozycji. Dodatkowym ułatwieniem jest także dobrze wyprofilowane siedzisko, z poręcznie wymodelowanym oparciem. Takie rozwiązanie jest wyrazem szczególnej dbałości o zachowanie bezpiecznej postawy dla kręgosłupa dziecka.

Niewątpliwym atutem biurka plastikowego są jego praktyczne wymiary 49 x 77 x 58 cm, dzięki którym zmieści się on w dowolnej przestrzeni. Dobrze dopasowane do potrzeb dziecka biurko może bez przeszkód zostać umieszczone w pokoju dziecięcym. Produkt świetnie sprawdza się do ułatwienia nauki i zabawy. Może być wykorzystywany jako przestrzeń do układania klocków czy też innego rodzaju zabaw. Biurko plastikowe świetnie sprawdza się również jako imitacja prawdziwego biurka o większych rozmiarach. Ze względu na specjalne dopasowanie do  dziecięcych potrzeb, idealnie służy jako miejsce do nauki rysowania czy też twórczego tworzenia w formie malowania. Biurko zabawkowe mimo swoich pomniejszonych rozmiarów zostało kompletnie wyposażone, aby jak najlepiej służyć dziecku w czasie codziennego rozwoju.

Produkt w atrakcyjnej cenie został wzbogacony o użyteczne wgłębienia, w których można przechowywać kredki lub akcesoria do pisania bez obaw o powstanie bałaganu w miejscu zabawy. Takie wyposażenie sprawiło, że biurko plastikowe zyskało już wiele pozytywnych opinii rodziców, którzy doceniają niezwykłą użyteczność tego akcesorium na co dzień. Przenoszenie biurka z miejsca na miejsce ułatwia jego niska waga – jedynie 4,5 kg. Tak kompaktowe wymiary oraz waga pozwalają na dowolne ustawianie przedmiotu w ciągu dnia, biurko zabawkowe może więc dowolnie przemieszczać się razem z dzieckiem.

Praktyczne akcesorium w atrakcyjnej cenie będzie przydatne dla dzieci powyżej 3 lat, które rozpoczynają już intensywny okres nauki nowych umiejętności. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu i zapoznanie się z ofertą!

Informacje dodatkowe

Waga 2 kg