Biurko otwierane

96.97 

Opis

Otwierane biurko ze schowkiem na skarby – które dziecko nie chciałoby zasiąść przy takim stanowisku? Mebel ma wygodne siedzisko połączone z blatem. Wszelkie potrzebne przybory uczeń może ułożyć w specjalnie do tego przeznaczonych wgłębieniach w blacie. Gumka, kredki, akcesoria – nie będą się przemieszczały po całym blacie, zapewniając wolną przestrzeń na rysowanie i inne aktywności. Biurko otwierane nie ma żadnych rantów, o które dziecko mogłoby się uderzyć. Jest w pełni bezpieczne i dostosowane do użytkowania przez najmłodszych. Nie waży wiele i łatwo się je przenosi. Na blacie nadrukowana jest wesoła ilustracja, wykonana w technologii IML, co oznacza, że będzie odporna na tłuszcze, wodę i zabrudzenia oraz łatwo się czyści.

Biurko otwierane dla dzieci – dlaczego warto?

Biurko można otworzyć i schować w nim potrzebne przybory po skończonej zabawie lub trzymać tam wszelkie dziecięce skarby. Wspaniałe, żywe kolory, zachęcają do kreatywności. Dzieci mogą nie tylko bawić się przy biurku, również rysować, malować, wycinać i kolorować. Zabawa wspiera rozwój wyobraźni, wspomaga również motorykę małą. Wszelkie plastyczne prace są bardzo potrzebne dzieciom do ćwiczenia rączek oraz koordynacji ręka-oko.

Możliwości wykorzystania biurka są właściwie nieograniczone. Otwierana półka w biurku pozwala na przechowywanie akcesoriów plastycznych lub wszelkich dziecięcych skarbów. Jest wygodna i łatwa w czyszczeniu.

Wysoka jakość i dobra cena

Wszystkie zabawki w sklepie, w tym również biurko otwierane, posiadają odpowiednie certyfikaty,  gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Jako sklep cieszymy się świetną opinią wśród klientów, którzy polecają nasze produkty ze względu na ich atrakcyjność oraz stosunek ceny do jakości. Biurko otwierane to gwarancja zabawy dla dzieci w wieku przedszkolnym i świetny sposób na rozwijanie wyobraźni!

Informacje dodatkowe

Waga 38 kg