Barbie piekarnik z dźwiękiem

56.75 

Opis

Niemal każda dziewczynka marzy, aby choć na chwilę przenieść się do świata Barbie. Teraz masz szansę spełnić to pragnienie! Dzięki zabawkowemu piekarnikowi Twoja pociecha poczuje się jak mieszkanka domu swojej ulubionej lalki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Barbie piekarnik z dźwiękiem – sklep internetowy

Piekarnik zabawkowy Barbie to urocze, różowo-białe urządzenie ozdobione wizerunkiem lalki. Doskonale sprawdzi się on podczas zabaw w dom, restaurację czy kawiarnię. Dzięki niemu mała gosposia będzie mogła samodzielnie przygotować przyjęcie lub zaprosić do zabawy przyjaciół. Przy pomocy piekarnika z dźwiękiem Barbie Twoja pociecha odtworzy różne scenki i poczuje się jak prawdziwa gospodyni. Zabawę urozmaicą realistyczne efekty dźwiękowe. W zestawie znajduje się dodatkowo mobilna płyta z palnikami, która może być używana w połączeniu z piekarnikiem lub osobno. Komplet zawiera także sztućce, naczynia, garnki i inne komponenty do przygotowywania potraw.

Barbie piekarnik z dźwiękiem jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych dla maluchów. Produkt nie zawiera substancji toksycznych, które mogłyby niekorzystnie wpływać na zdrowie najmłodszych. Zabawkowy piekarnik jest trwały i odpowiednio wykończony, dzięki czemu służy przez długi czas. Nadaje się on dla dzieci od 3 roku życia.

Barbie piekarnik zabawkowy z dźwiękiem pobudza kreatywność i wyobraźnię. Doskonale wpływa na rozwój najmłodszych. Dzięki niemu maluch może bawić się z rówieśnikami i uczyć się negocjacji, działania w grupie oraz współpracy.

Barbie piekarnik z dźwiękiem – cena

W naszym sklepie internetowym kupisz oryginalny piekarnik zabawkowy Barbie. Opinie o tym produkcie są bardzo dobre, dlatego możesz być pewien, iż spełnia on swoje funkcje. Dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetnie sprawdzi się, jako prezent. Możesz podarować go maluchowi na urodziny, święta, imieniny lub bez okazji. Jesteśmy pewni, że sprawi on dziecku wiele radości. Zapraszamy serdecznie do zakupu!

Dodatkowe informacje

Wymiary 32 × 22 × 47 cm