Klocki Baby Blocks torba 60 szt.

33.86 

Opis

Klocki Baby Blocks z serii EDU to doskonała propozycja na pierwsze klocki dla dziecka. Różnorodne kolory i kształty, rozmiar odpowiedni i bezpieczny dla najmłodszych oraz bardzo łatwy system montażu sprawią, że początek przygody z budowaniem będzie prosty i ciekawy. Przy pomocy Klocków Baby Blocks dzieci zadebiutują tworząc rozmaite budowle, figury, zwierzęta i samochody. Dołączone do zestawu naklejki urozmaicą zabawę.
Zabawa Klockami Baby Blocks firmy Wader pobudza wyobraźnię i kreatywność dzieci, rozwija ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. Różnobarwne elementy świetnie się sprawdzą jako narzędzie do nauki podstawowych kolorów i pierwszych lekcji liczenia. Oprócz budowania, ciekawym zajęciem dla malucha może być sortowanie klocków wg kolorów czy kształtów, wrzucanie ich i wyjmowanie z pudełka. To również dobry sposób na wspólne spędzanie czasu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny i umiejętności komunikacyjne najmłodszych.
Zestaw zapakowany jest w praktyczną torbę, która ułatwi przechowywanie wszystkich elementów. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych.

  • zestaw 60 kolorowych klocków o rozmiarach odpowiednich i bezpiecznych dla najmłodszych dzieci
  • dołączone naklejki na klocki
  • bardzo łatwy system montażu
  • klocki zapakowane w atrakcyjne, poręczną torbę
  • produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
  • przeznaczone dla dzieci 1+

zestaw 60 kolorowych klocków o rozmiarach odpowiednich i bezpiecznych dla najmłodszych dziecidołączone naklejki na klocki bardzo łatwy system montażuklocki zapakowane w atrakcyjną, poręczną torbęprodukt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałówprzeznaczone dla dzieci 1+

Informacje dodatkowe

Waga 063 kg
Wymiary 225 × 12 × 30 cm