Klocki Baby Blocks torba 100 szt.

47.66 

Opis

Klocki Baby Blocks z serii EDU to doskonała propozycja na pierwsze klocki dla dziecka. Różnorodne kolory i kształty, rozmiar odpowiedni i bezpieczny dla najmłodszych oraz bardzo łatwy system montażu sprawią, że początek przygody z budowaniem będzie prosty i ciekawy. Przy pomocy Klocków Baby Blocks dzieci zadebiutują tworząc rozmaite budowle, figury, zwierzęta i samochody. Dołączone do zestawu naklejki urozmaicą zabawę.
Zabawa Klockami Baby Blocks firmy Wader pobudza wyobraźnię i kreatywność dzieci, rozwija ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. Różnobarwne elementy świetnie się sprawdzą jako narzędzie do nauki podstawowych kolorów i pierwszych lekcji liczenia. Oprócz budowania, ciekawym zajęciem dla malucha może być sortowanie klocków wg kolorów czy kształtów, wrzucanie ich i wyjmowanie z pudełka. To również dobry sposób na wspólne spędzanie czasu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny i umiejętności komunikacyjne najmłodszych.
Zestaw zapakowany jest w praktyczną torbę, która ułatwi przechowywanie wszystkich elementów. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych.

zestaw 100 kolorowych klocków o rozmiarach odpowiednich i bezpiecznych dla najmłodszych dzieci
dołączone naklejki na klocki
bardzo łatwy system montażu
klocki zapakowane w atrakcyjną, poręczną torbę
produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
przeznaczone dla dzieci 1+

zestaw 100 kolorowych klocków o rozmiarach odpowiednich i bezpiecznych dla najmłodszych dziecidołączone naklejki na klocki bardzo łatwy system montażuklocki zapakowane w atrakcyjną, poręczną torbęprodukt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałówprzeznaczone dla dzieci 1+

Dodatkowe informacje

Waga 11 kg
Wymiary 30 × 13 × 35 cm