Baby Blocks kolejka 3,35 m – 89 el.

64.12 

Opis

Baby Blocks kolejka 3,35 m (89 el.) marki Wader to oferowana przez nasz sklep zabawka, która wzbudzi zachwyt każdego dziecka! Dzięki temu, że posiada uniwersalny charakter i otwiera przed pociechą wiele możliwości, nie znudzi się jej przez bardzo długi czas. Zestaw składa się z wielobarwnych elementów. Zielone, niebieskie, pomarańczowe i żółte klocki o rozmaitych kształtach posłużą maluchowi do złożenia jedynego w swoim rodzaju pociągu z lokomotywą. W zestawie nie brakuje też dekoracyjnych naklejek. Po zbudowaniu Baby Blocks pociągu maluch będzie mógł zająć się tworzeniem specjalnej trasy, obejmującej tory o długości przekraczającej 3 metry! Dziecko może dowolnie modyfikować rodzaj tras, dopasowując do siebie fragmenty torów według aktualnych upodobań, dzięki czemu zestaw będzie zachwycał każdego dnia. Na dodatek Baby Blocks kolejka stwarza również szansę wybudowania własnej stacji kolejowej. To niezawodna recepta na długie godziny rozrywki, która zaangażuje nie tylko pociechę, ale także jej rodziców, przyjaciół czy rodzeństwo.

Baby Blocks kolejka to produkt, który pomoże połączyć przyjemne z pożytecznym. Zabawa poprawi nastrój dziecka, a kontakt z tak dużą ilością elementów o zróżnicowanym wyglądzie i kształcie pozwoli na rozwijanie umiejętności manualnych, poszerzanie horyzontów i ćwiczenie cierpliwości oraz zdolności planowania i logicznego myślenia. Pozytywne opinie klientów podkreślają, że ten produkt okazał się nieoceniony w procesie wspierania prawidłowego rozwoju malucha. Wspaniale sprawdzi się jako prezent wręczony z okazji urodzin czy włożony pod choinkę. Zestaw ucieszy zarówno chłopców, jak i dziewczynki, a jego cena jest na tyle atrakcyjna, że stanowi on znakomitą inwestycję.

Baby Blocks pociąg został zaprojektowany przez markę Wader tak, by spełniać wszystkie swoje zadania przez odpowiednio długi czas. Zestaw wykonano z materiałów najwyższej klasy, które są bezpieczne w użytkowaniu oraz odporne na uszkodzenia. Produkt jest odpowiedni dla dzieci, które ukończyły już pierwszy rok życia.

 

Informacje dodatkowe

Waga 159 kg
Wymiary 645 × 85 × 36 cm