Baby Blocks kolejka 2,24 m – 58 el.

45.72 

Opis

Wader to czołowy, co ważne, polski producent zabawek dla najmłodszych. Niemal od zawsze lubiane i pożądane przez najmłodszych klocki dostępne są teraz w nowoczesnym, ciekawym wydaniu.

Klocki Baby Blocks to wykonane z największą starannością produkty, mające zapewnić najmłodszym nie tylko udaną zabawę, ale również prawidłowy rozwój edukacyjny. Klocki firmy Wader wytworzone z bezpiecznych, kolorowych elementów w znaczny sposób rozwijają koordynację wzrokową, ruchową, wpływają na wyobraźnię oraz rozwój manualny małego dziecka. Producent, oferując zabawki wysokiej jakości, gwarantuje dzieciom udaną, pełną wrażeń zabawę. Pamiętaj, że jedynie odpowiednio dobrane do wieku dziecka  zabawki będą mogły spełnić swoje funkcje edukacyjne i zapewnić najmłodszym satysfakcję oraz radość z otrzymanego prezentu.

Kolejka Baby Blocks 2,24 – 58 elementów

Pociąg Baby Blocks z torami o długości 2,24 m, który składa się aż z 58 elementów, to niezwykła zabawka, będąca udanym prezentem dla każdego malucha. Wykonana z bezpiecznych materiałów kolejka zawiera w sobie szereg barwnych klocków z naklejkami i dekoracjami. Budowanie pierwszego pociągu to nie tylko atrakcja i zabawa dla najmłodszych, ale przede wszystkim możliwość rozwoju umiejętności tworzenia pierwszych konstrukcji. Zabawka poprawia koordynację oko-ręka, a niezwykle kolorowe elementy zachęcają do twórczej i kreatywnej zabawy.

Klocki i tory umożliwiają budowanie różnych wariantów dróg, co wpływa nie tylko na wyobraźnię, ale także zdolność planowania i tworzenia u małego dziecka. Rozmiary wszystkich elementów oraz materiały, z których są wykonane,  zostały dostosowane do wieku dziecka i są w pełni dla niego bezpieczne.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, która jest stale aktualizowana. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych oferujemy zabawki znanych i cenionych producentów, posiadające niezbędne certyfikaty i dopuszczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były dla Ciebie atrakcyjne, a asortyment ciekawy i zróżnicowany. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na nasz temat.

Informacje dodatkowe

Waga 107 kg
Wymiary 565 × 85 × 30 cm