Baby Blocks Dino klocki

13.06 

Opis

Dostępne w naszym sklepie klocki Baby Blocks Dino marki Wader to produkt, który zapewni maluchom długie godziny doskonałej zabawy. Pomogą w rozwijaniu wyobraźni, umiejętności manualnych oraz logicznego myślenia i planowania. Co więcej, spędzanie czasu na ich układaniu zaowocuje również lepszą cierpliwością. Klocki są kolorowe i atrakcyjne wizualnie. Posiadają zielone, fioletowe, żółte i niebieskie barwy. Z łatwością można chwycić je w dłoń i układać, dopasowując do innych elementów. Efektem podjętych prac będzie powstanie dinozaura, który wzbudzi zachwyt na twarzy pociechy.

Klocki Baby Blocks Dino są dostępne w czterech wariantach, które różnią się liczbą klocków oraz rodzajem dinozaura, którego można z nich ułożyć. Oto one:

  • Stegosaurus (14 elementów),
  • Diplodok (17 elementów),
  • Triceratops (23 elementy),
  • T-rex (24 elementy).

Znakomitym pomysłem będzie więc zaopatrzenie się w kilka opakowań i pozwolenie dziecku na tworzenie kolejnych towarzyszy zabawy. Do wszystkich zestawów dołączono naklejki, które pełnią rolę dodatkowego urozmaicenia rozgrywki. Co ciekawe, fragmenty z poszczególnych zestawów można ze sobą łączyć, ciesząc się nieograniczonymi możliwościami. Nie musisz obawiać się, że maluch nie poradzi sobie z samodzielnym ułożeniem klocków. Dołączono do nich instrukcję, która będzie służyć wszystkimi potrzebnymi wskazówkami, gdy zajdzie taka potrzeba. Klocki Baby Blocks Dino posiadają różne kształty i mogą okazać się pomocne między innymi w nauce liczenia. Pociecha jest w stanie bawić się nimi sama lub w towarzystwie rówieśników czy rodziców. Pozytywne opinie klientów podkreślają też, że marka Wader zadbała o to, by klocki były w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Wykonano je z certyfikowanych materiałów, które nie stwarzają żadnego zagrożenia oraz wykazują dużą odporność na uszkodzenia. Są to więc trwałe zabawki, które będą służyć Twoim dzieciom przez długi czas. Ich cena także jest atrakcyjna!

Baby Blocks Dino klocki to produkt przeznaczony dla dzieci, które ukończyły już pierwszy rok życia.

Dodatkowe informacje

Waga 027 kg
Wymiary 195 × 85 × 195 cm