zabawanastodwa.pl » Co kupić rocznej dziewczynce na urodziny?

Co kupić rocznej dziewczynce na urodziny?

Pierwsze urodziny dziecka to duże wydarzenie zarówno dla maluszka jak i jego rodziców. To przełomowy moment, kiedy z niemowlaka staje się dzieckiem. Roczna dama bez wątpienia uwielbia zabawę. Wiele już potrafi, ale wciąż czeka ją fascynujące odkrywanie świata i swoich możliwości, przy których na pewno będzie potrzebowała nieraz Twojego wsparcia. Pierwsze urodziny dziecka to również duże wydarzenie wśród rodziny, ale również wśród znajomych. Taka uroczystość zbliża się wielkimi krokami ? Brakuje Ci pomysłu na prezent dla rocznej dziewczynki? Jest to niemałe wyzwanie, ale pomożemy Ci w tym!

Co kupić rocznej dziewczynce na urodziny?

Przy wyborze prezentu warto mieć na uwadze rozwój młodej damy. Powinniśmy pamiętać, że dziecko w tym wieku coraz mocniej zaczyna fascynować się otaczającym je światem. Wybierając zabawkę dla takiego dziecka, należy zwrócić uwagę czy rozwija umiejętności poznawcze, czy wprowadza coś nowego do zabawy, jak i zachowań. Roczna dziewczynka powinna także ćwiczyć umiejętności motoryczne, czyli świetne okażą się zabawki wymagające ruchu. Kolejną grupą zabawek pozwalającą mocno rozwijać Twoją dziewczynkę są zabawki interaktywne, dzięki którym będzie poznawała nowe słowa, piosenki, co pomoże jej rozwijać umiejętności związane z mową. Wiele takich zabawek również uczy kolorów, cyferek, literek. Nie zapomnij o tym, że roczna dziewczynka będzie ciekawa każdego prezentu, który od Ciebie dostanie, więc musi to być bezpieczny podarunek, którym nie zrobi sobie krzywdy. Świetną opcją jest również podpytanie rodziców dziewczynki, czego potrzebuje, bądź jakie są zauważalne przez nich zainteresowania dziecka. Warto zapytać, aby ten prezent był zarówno ciekawy jak i praktyczny dla obydwu stron.

Propozycje prezentu dla rocznej dziewczynki

Odpowiednie zabawki wspomogą naukę i zajmą wolny czas dziewczynki. Wybranie zabawki dla młodej damy może być trudne ze względu na bardzo duży wybór fajnych gadżetów. Przedstawimy Ci kilka propozycji.                                                                                                      

Zabawki edukacyjne to przede wszystkim zabawa, ale również nauka. W naszej ofercie świetnym prezentem dla rocznych dziewczynek będzie „Barbie piekarnik z dźwiękiem”, czy „Barbie zmywarka z dźwiękiem”. Te wspaniałe zabawki pozwolą naśladować zachowanie rodziców, dadzą poznać nowe umiejętności, jak również poznać nowe dźwięki. Świetnym dodatkiem będzie dobranie „Party world zestaw kuchenny, kitchen set”, czy „Coffee time, zestaw kawowy duży”,  dzięki, któremu Twój maluszek jeszcze mocniej wejdzie w interakcje z Tobą, nabywając coraz większych umiejętności komunikacyjnych. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju klocki, które nie tylko poruszą zmysł konstruowania czy wyobraźni, ale również pomogą poznawać cyferki, czy wspomogą naukę liczenia. Zawsze niezawodne i świetnie sprawdzające się prezenty to rozwiązania klasyczne. Kto z nas nie lubił budować zamków, czy stawiać babek z piasku ? Super sprawdzi się mega dziewczęcy zestaw „My Little Pony, wózek z kompletem letnim”, którym Twoja roczna córeczka będzie oczarowana. Taki zestaw sprawdzi się w przypadku każdej dziewczynki.

Przy wyborze prezentu na roczek musisz pamiętać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo! Roczna dziewczynka to bez wątpienia ciekawy odkrywca świata jak również jego małych i kolorowych elementów. Czasami nawet nie przejdzie nam przez myśl, że zwykły przedmiot może stanowić ogromne niebezpieczeństwo dla naszego maluszka. Teoretycznie wszystkie zabawki znajdujące się na półkach sklepowych powinny posiadać rozmaite certyfikaty będące gwarancją bezpieczeństwa. Aby zapewnić rocznej dziewczynce całkowite bezpieczeństwo, czytajmy ulotki i zwracajmy uwagę na preferowany wiek przez producenta. Przyjrzyjmy się danej zabawce, pod kątem małych elementów, które mogą być łatwe do połknięcia. Pamiętaj: bezpieczeństwo ponad wszystko! Prezent na roczek dla dziewczynki to niełatwe wyzwanie. Mamy nadzieję, że dzięki naszej ofercie i kilku pomysłom wskazanym powyżej, dokonasz odpowiedniego i świetnego wyboru.