zabawanastodwa.pl » Baby Blocks – rozwijająca zabawa dla Twojego dziecka

Baby Blocks – rozwijająca zabawa dla Twojego dziecka

Szukasz rozwijającej zabawy, która zainteresuje Twoje dziecko i pochłonie je na dłuższy czas? Klocki będą idealne. A jeśli dodać do tego jeszcze ciekawe kształty i zestawy tematyczne, masz gwarancję znakomitej rozrywki nawet dla całej rodziny. I dlatego warto zwrócić uwagę na Baby Blocks od znanego producenta zabawek – firmy Wader. Jak można je wykorzystać w codziennej zabawie pociech w różnym wieku?

Pierwsze klocki dla dziecka od Baby Blocks

Sklepowe półki z zabawkami uginają się pod ciężarem różnego rodzaju produktów, co utrudnia rodzicom ich wybór. Jest jednak coś, co nigdy się nie znudzi i nie wyjdzie z mody. Są to oczywiście klocki. Istnieje wiele możliwości zabawy klockami, a przy tym działają one niezwykle korzystnie na wszechstronny rozwój dziecka. Pobudzą kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności motoryczne. A ile przy nich zabawy… Ważne jest jednak, aby klocki były jak najbardziej atrakcyjne dla dziecka, a przy tym trwałe oraz bezpieczne. Wszystkie te wymagania spełniają klocki Baby Blocks, które sprawdzą się znakomicie również jako pierwsze klocki dla dziecka. Są na tyle duże, że nie istnieje ryzyko ich połknięcia, gładkie krawędzie chronią przed skaleczeniami, zaś łatwy montaż nie sprawi problemu nawet najmłodszym, rocznym pociechom. Podarowując takie klocki swojemu dziecku, można być pewnym, że staną się ulubioną rozrywką i to na naprawdę długi czas.

Klocki rozwiną umiejętności konstrukcyjne

Zabawa klockami, wymaga od dziecka sporej wyobraźni, precyzji oraz sprawności manualnej. Regularne budowanie z klocków może być więc korzystne dla ogólnego rozwoju pociechy. Żeby tak się stało, warto jednak stawiać mu coraz większe wyzwania. Najlepiej zacząć od składania klocków w pary. Najmłodsi nie potrafią jeszcze zbudować wysokiej wieży czy domu, ale wszystko przyjdzie z czasem. Baby Blocks Wader, będą tu bardzo przydatne. Dzięki temu, że ich składanie jest proste, maluch nie zniechęci się. Po jakimś czasie, kiedy dziecko będzie już umieć zbudować kilkuelementowy mur, można przejść do bardziej wymagających zadań: pomagając mu zbudować np. zamek. Baby Block są kolorowe, co dodatkowo spodoba się pociechom oraz posiadają różne kształty – dzięki temu dzieci rozwiną przy nich swoje umiejętności konstrukcyjne i będą tworzyć wymyślne budowle. A jak wiadomo, dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Sztuka budowania z klocków uczy ponadto rozwiązywania problemów, logicznego myślenia oraz działań przyczynowo-skutkowych. To naprawdę wiele, biorąc pod uwagę fakt, że klocki Baby Blocks są też atrakcyjne cenowo.

 

Kolejki, czyli świetna zabawa dla całej rodziny

Baby Blocks dają znacznie wiele opcji zabawy niż tylko budowanie z klocków. Co powiesz np. na kolejkę z klockami, składającą się z wielu, różnych elementów? Jest ona wyposażona w m.in. tory, wagoniki i klocki – złożenie jej, a następnie zabawa przyniosą wiele radości i satysfakcji. Z takiej zabawki może korzystać cała rodzina, podobnie jak z innych tego typu zestawów tematycznych. Każdy z nich posiada inne cechy i funkcje, umożliwiając m.in. naukę kolorów czy cyfr. To niezwykle pożyteczne zajęcie – w sam raz na wspólne, rodzinne popołudnia. Baby Blocks Wader cieszą ciekawymi pomysłami oraz rozwiązaniami i są powszechnie lubiane przez dzieci. Będą wspaniałym prezentem dla pociech w każdym wieku – z takich klocków wcale szybko się nie wyrasta. Atrakcyjne, kolorowe zestawy cieszą też wizualnie i będą znakomitym uzupełnieniem kolekcji zabawek w dziecięcym pokoiku.

Wysoka jakość i trwałość – przetrwają lata

Wader jest producentem znanym z bardzo rygorystycznego podejścia do jakości zabawek. I dlatego są one wykonane z najlepszych materiałów – wysokiej jakości tworzywa. Jest ono bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym bezpieczne w kontakcie z najmłodszymi. Nie bez powodu Baby Blocks oraz inne zabawki Wader są często wybierane przez żłobki i przedszkola, gdzie w końcu korzysta z nich wiele dzieci. Kupując Baby Blocks nie należy się obawiać, że maluch, który nie potrafi jeszcze delikatnie obchodzić się zabawkami, szybko je zniszczy. Klocki i zestawy wieloelementowe Wader, które posiadamy w naszym sklepie, możemy z czystym sumieniem polecić rodzicom, pragnącym sprawić swoim dzieciom miłą niespodziankę. Rozrywka w takim wydaniu jest fantastyczna, a przy tym też bezpieczna i rozwijająca.